تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
  • اخبار و اطلاعيه
  • گفتگو و يادداشت ها
  • درباره سامانه
  • طرح موضوع در شورا
  • ثبت ايده قرآني
  • گزارش تصویری و فیلم
  • ارسال نظر
  • تماس با ما
سومین جلسه ستاد راهبری طرح ملی حفظ با دستور بررسی اجرایی سازی راهبردهای طرح ملی حفظ و تقسیم کار نهادی یکشنبه 26 آذرماه در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل خواهد شد.
در جلسه مجمع مشورتی که عصر دیروز برگزار شد، سهم اعتبارات برنامه‌های ملی و بین‌المللی کمیسیون‌ها مشخص و مقرر شد تا هر کمیسیون بخشی از بودجه خود را به رسانه‌های قرآنی اختصاص دهد.
حجت الاسلام حمید محمدی با اشاره به انتخاب رئیس و نائب رئیس ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم، در جلسه عصر دیروز این ستاد، به بیان برخی استدلال‌های اعضا برای این انتخاب پرداخت.
حمید محمدی:در جلسه مشترک مدیران اوقاف و ارشاد با اشاره به جایگاه حفظ قرآن و تأکیدات رهبر معظم انقلاب،گفت:بارها افراد از معظم له پرسیدند و متوجه شدیم منظور ایشان هم حافظ کل قرآن ...
اخبار شورای عالی انقلاب فرهنگی
معاون هماهنگی و نظارت راهبردی شورا طی یادداشتی به بیان برخی ویژگی‌های اخلاقی استاد سیدمهدی فاطمیان طی سال‌ها حضور ایشان در جلسات شورای راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم پرداخته است.
اگر وقف نشانگر آرامش و خدایی شدن جامعه است، وقف قرآنی افزون بر آن موجب انتشار نورانیت قرآن در جامعه می‌شود.
حیات و امتداد انقلاب اسلامی نیازمند حیات قرآنی در تمامی سطوح فرهنگی
قرآن کریم سنجه صحت عملکردی ساختارهای حکومت اسلامی و تحولات فرهنگی
درباره سامانه
شورای توسعه فرهنگ قرآنی به منظور پيشبرد و اجرايي شدن اهداف، سياست‌ها و راهبردهاي منشور توسعه فرهنگ قرآني تشكيل شده است. سايت شورای توسعه فرهنگ قرآني نیز در همین راستا سعی دارد، ضمن اطلاع رساني در مورد آخرين اخبار و عملكرد اين شورا و معرفي ، بيان اهداف، وظائف و مصوبات آن ، با ايجاد يك فضاي مناسب، فرصت هماهنگي بين دستگاههاي دولتي، مؤسسات و گروه‌هاي فعال غيردولتي در جهت هم‌افزايي و ارتقاء فعاليتهاي قرآني در سطح ملي و بين المللي را فراهم کند.
ارسال نظر:

 
 
 
 Security code
تماس با ما:
شماره تماس مستقيم: 66976558
شماره نمابر:66976558
آدرس: تقاطع خیابان ولیعصر (عج) و خیابان طالقانی،جنب کلانتری،پلاك 436 ، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، طبقه ششم، ضلع شمالی، شورای توسعه فرهنگ قرآنی
 
 
 Security code
طرح موضوع در شورا:
حوزه مرتبط: Security code
قائم مقام رئیس و دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی با حضور در برنامه "گفتگوی جمعه"، شبکه قرآن و معارف سیما به سوالات مجری این برنامه پاسخ گفت.
1393/08/05