تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


طرح ملی حفظ قرآن کریم بشارت 1452

طرح ملی حفظ قرآن کریم بشارت 1452
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی، دوازدهمین دوره طرح‌های بزرگ قرآنی که هر ساله با استقبال مردم عزیز کشور روبرو بوده است، در خدمت مخاطبان فهیم و قرآنی می باشد. حفظ جزء سی‌ام قرآن کریم محوریت این دوره از طرح‌های بزرگ قرآنی است که شما سروران گرامی می‌توانید با همراهی این طرح ضمن بهره‌مندی از پاداش معنوی، از برندگان هزاران جوائز نفیس در طول برگزاری بشارت۱۴۵۲ باشید.
شما عزیزان می‌توانید جهت شرکت در این مسابقه عدد گزینه صحیح را تا ساعت ۲۴ همان روز به سامانه ۳۰۰۰۰۱۴۵۲ پیامک نمایید و یا از طریق نشانی  http://qurantv.ir/besharat به صورت مستقیم در این مسابقه شرکت کنید و یکی از برندگان پنج هدیه 5،000،000ریالی ما باشید.
قرعه‌‌کشی به صورت روزانه در ویژه برنامه زنده بشارت۱۴۵۲ که همه روزه از ساعت ۱۸ به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود، صورت می‌پذیرد و اسامی برندگان در پایگاه اطلاع رسانی طرح به نشانی http://qurantv.ir/besharat و همچنین در کانال سروش به نشانی qtvirib@ اعلام خواهد شد.
اپلیکیشن بشارت نیز که با هدف ایجاد تعامل موثر با مخاطبان و ارائه محتوای ناب قرآنی و معارفی در حوزه های مختلف، برای تجهیزات هوشمند از جمله تلفن همراه و در نسخه های «android» و «ios» طراحی شده است.
دریافت اپلیکیشن : beshaarat.ir
شرکت مستقیم در مسابقه : qurantv.ir/besharat
پایگاه اطلاع رسانی طرح besharat.irib.ir
 
كد خبر تصويري:8892
منبع خبر :روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی
تاريخ خبر:1397/09/05

پیوست