تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی:

واریز ۱۰ درصد از بودجه قرآنی سال ۹۶ تا پایان فروردین ۹۷


حجت الاسلام پژمانفر از تخصیص ١٠ ‌درصد از بودجه قرآنی سال ١٣٩٦ خبر داد و گفت: ١٠ میلیارد تومان از بودجه سال گذشته تا پایان فروردین‌‌ماه امسال واریز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتبارات قرآنی سال ١٣٩٦ اظهار داشت:‌ سال گذشته بودجه قرآنی ١٠٠ میلیارد تومان مصوب شد اما با وجود پیگیری‌های مختلف و تخصیص ٨٠ درصدی مبلغی از آن اعتبار واریز نشد.
وی با بیان اینکه زمستان سال گذشته نامه‌ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه برای تحقق بودجه قرآنی زدیم، افزود: ‌با ارسال نامه‌ای به آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار تخصیص اعتبارات قرآنی سال ١٣٩٦ شدیم و بر اساس دستور وی مقرر شد بخشی از این بودجه تحقق باید.
حجت‌الاسلام پژمانفر با اشاره به اینکه اواخر سال گذشته تخصیص ١٠ درصد از بودجه قرآنی تصویب شد خاطر نشان کرد: ما در تلاش بودیم ٥٠ میلیارد تومان از بودجه قرآنی سال ١٣٩٦ تخصیص پیدا کند اما در آخرین روزهای سال ١٠ میلیارد از این اعتبار محقق شد.
وی از واریز ١٠ درصد بودجه قرآنی سال ١٣٩٦ خبر داد و گفت: ‌این اعتبار پس از تعطیلات نوروز و حداکثر تا پایان فروردین‌ماه به حساب صندوق مشارکت شورای توسعه فرهنگ قرآنی واریز می‌شود.
بودجه قرآنی سال ١٣٩٦ سال گذشته در زمان مقرر تخصیص نیافت و این اعتبار با تأخیر بسیار در آخرین روزهای سال مصوب شد و هنوز به حساب صندوق واریز نشده است.

كد خبر:41776
منبع خبر:خبرگزاری فارس
تاريخ خبر:1397/01/15