تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور:

پیش‌نویس سند راهبردی پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور منتشر شد


مرکز توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با انتشار پیش‌نویس سند راهبردی این مرکز از اساتید دانشگاه و صاحب‌نظران امور قرآنی دعوت کرد تا نظرات خودرا در خصوص این پیش‌نویس اعلام کنند.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی، دکتر ابوالفضل خوش منش، رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور از نهایی شدن پیش‌نویس سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی خبر داد.
وی اعلام کرد: تنظیم و اجرای این سند از تکالیف برنامه پنجم توسعه است که در احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور نیز آمده است.
دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور افزود: تصویب سند در دستور جلسه آتی کمیسیون قرار دارد. لذا از تمام اساتید و صاحب‌نظران قرآنی درخواست می‌شود نظرات سازنده خود را در این مورد به دبیرخانه کمیسیون ارسال کنند.
خوش‌منش با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت اعلام کرد: این سند به صورت رسمی برای تمامی دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط و جمع کثیری از صاحب‌نظران ارسال شده و ایام تعطیلات پیش‌رو فرصتی مناسب برای سایر صاحب‌نظران برای مطالعه و اظهار نظر در مورد سند راهبردی است.
بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، پیش‌نویس سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی از طریق این لینک «پیش نویس سند» قابل دریافت بوده و علاقه‌مندان می‌توانند نظرات خود را به رایانامه مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور به نشانی quran@msrt.ir ارسال کنند.

كد خبر:41775
منبع خبر:خبرگزاری ایکنا
تاريخ خبر:1396/12/28