تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


چهارمین جلسه کارشناسی ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن:

به میزبانی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار خواهد شد.


چهارمین جلسه کارشناسی ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم سه شنبه ۲۴ بهمن ماه به میزبانی سازمان دارالقرآن الکریم به منظور ادامه بررسی اقدامات ملی سند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی، دور جدید فعالیت ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن کریم که از نوزده آذرماه همزمان با سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز شده هم­اکنون به پله هشتم رسیده است و قرار است نهمین جلسه آن روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه به میزبانی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شود. طبق برنامه­ریزی صورت­گرفته امید است در این جلسه بررسی اقدامات ملی باقی مانده چند دستگاه باقی­مانده به پایان برسد.
در حال حاضر اقدامات نهادها و دستگاه­های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه شورای قرآن حوزویان، آستان قدس رضوی و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی یا بررسی نشده یا بررسی آنها تکمیل نشده است.
شایان ذکر است در نشست یک روزه جلسه کارشناسی قبلی که در شهر مقدس قم به میزبانی مرکز تربیت مربی سازمان اوقاف و خیریه برگزار شده بیشتر اقدامات بررسی و نهایی شد.
همچنین گفتنی است در هفته جاری و هفته گذشته سه جلسه مقدماتی در وزارت آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ایز ایران برای بررسی نحوه طراحی و ارتباط سامانه­های حفظ قرآن کشور برگزار شده است.
كد خبر:41548
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی
تاريخ خبر:1396/11/18