تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:

تقدیر از مدیر شبکه قرآن از سوی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی


دکتر مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اهدای لوحی از مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به جهت اجرای موفق طرح‌های تلویزیونی عطر اربعین و بیت‌النبی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورا؛ در سی‌وهشتمین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی که با حضور اعضای این شورا برگزار شد، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در راستای اقدام شبکه قرآن و معارف سیما به جهت اجرای موفق طرح‌های تلویزیونی «عطر اربعین» و «بیت النبی» ویژه اربعین حسینی و مناسبت‌های دهه آخر صفر از شبکه قرآن و معارف سیما، با اهدای لوحی از محمدزاده مدیر این شبکه تشکر و قدردانی کرد.
در این جلسه محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از پوشش مناسب مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی در طرح تلویزیونی عطر اربعین و همچنین پخش طرح تلویزیونی بیت‌النبی در مناسبت‌های آخر ماه صفر با اهدای لوحی از محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما تقدیر بعمل آورد.
لازم به ذکر است، طرح تلویزیونی عطر اربعین از دهم صفر تا اربعین با پخش برنامه‌های زنده از ساعت 6 صبح تا 24 شب و همچنین طرح تلویزیونی بیت‌النبی از اربعین تا پایان ماه صفر به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما رفت..
كد خبر:41154
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی
تاريخ خبر:1396/09/12