تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز:

جزئیات چهارمین نشست نمایندگان شورای قرآن استان‌ها


نشست‌های ادواری نمایندگان شورای قرآنی استان‌ها که با هدف وضعیت‌سنجی فعالیت‌های قرآنی،شناسایی و رفع موانع پیش روی این شوراها و رصد ظرفیت‌های بالقوه چهارشنبه ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورا توسعه فرهنگ قرآنی،  نشست‌های ادواری نمایندگان شورای قرآن استان‌ها که با هدف وضعیت‌سنجی فعالیت‌های قرآنی شورای قرآن استان‌ها، شناسایی و رفع موانع پیش روی این شوراها و رصد ظرفیت‌های بالقوه برگزار می‌شود،‌ روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه به میزبانی استان البرزبرگزار خواهد شد.
علیرضا سعیدی، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز که به عنوان میزبان این نشست معرفی تدارک برگزاری این نشست را برنامه ریزی نموده است؛ در مورد جزئیات و برنامه‌های آن، گفت: در این نشست از هر استان یک نفر که نماینده رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی هر استان است، حضور خواهد داشت. 
سعیدی تصریح کرد: در این نشست آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج سخنران افتتاحیه و نیز استاندار البرز سخنران اختتامیه نیز خواهد بود. همچنین نمایندگان این مجمع در کمیسیون‌ها تخصصی شورای توسعه فرهنگ قرآنی گزارشی از عملکرد حضور خود در کمیسیون‌ها را مطرح خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: تببین برنامه‌های آتی این مجمع و آیین‌نامه‌های تخصیص بودجه‌ها و نیز نحوه هزینه‌‌کرد بودجه‌ها توسط کارشناسان شورای عالی انقلاب فرهنگی بخش دیگری از برنامه‌های این نشست یک روزه در نوبت صبح است.
سعیدی بیان کرد: در نوبت بعدازظهر نیز شاهد رونمایی از یک طرح در حوزه مساجد و تعیین حوزه استحفاظی آن خواهیم بود. رئیس امور مساجد استان البرز طرحی را آماده کرده‌اند که در نوبت بعدازظهر این نشست رونمایی و تبیین و تشریح خواهد شد.
شایان ذکر است این نشست در اردوگاه مجتمع فرهنگی عرفان کرج واقع در جاده کرج – چالوس برگزار می‌شود.
كد خبر:40790
منبع خبر:روابط عمومی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی
تاريخ خبر:1396/07/17